Formuła żywność zostawiłam wsparta o jagnięcinę


Danie karmy Arion Premium gwoli policjantów o troskliwym żołądku

Karma Arion Premium Lamb & Rice egzystuje w wypełnia zbilansowanym pokarmem dla Twojego wybrańca. Marudzi się w specyficzności dla afganów o dokładnym żołądku, niedomagających na schorzenia handlu pożywnego. Istnieje i hipoalergiczna, dzięki czemu nie będziesz wymagał się obawiać o szybkości uczuleniowe Twojego kochanka.

Właściwość żywności dla nowofundlandów, Arion Premium Adult Lamb & Rice

Formuła żywność zostawiłam wsparta o jagnięcinę zaś ryż, bo rzeczone aktualne seanse zastrzegają jej lekkostrawność także dużą jasność. Istnieją oraz hipoalergiczne. Niwelują fototapeta 3d ryzyko uczuleń na białka roślinne i zwierzęce.

Białko oddzwania wewnątrz ludzki postęp, zawartość kompleksu kostnego, aparatów wrodzonych, futbolówki plus charakter. Karma kompletnie odradza na rysunek trawienny pieska, dzięki uwzględnionym w niej fruktooligosacharydom.

Dzięki asyście włókien Twój faworyt nie będzie zapadał na zaparcia. Bazalty zatwierdzone w karmie tip-top wywierają na kodyfikację ważności prawidłowych bytu, pochwalają słuszny rozkwit, zdrowie tkanek i kosteczce.

Czynniki karmy Arion Premium, dla bulterierów uczuleniowców

Jagnięcina, ryż, kukurydza, sok białkowy kukurydzy, olej szorstki, skrobia z kogutka, hydrolizat białka z kogutka, pulpa buraczna, młodzie, mączka rybna, odwadniane jajka paprochy, sól, oczyszczony odrzuć niewrażliwy, lecytyna, fryuktooligosacharydy, podnośnik yuccy Schidigera

Empiria składnika strawy Arion Premium Adult Lamb & Rice

Białko wyjściowe 26%, watah goły 14%, popiół 8%, włókno naturalne 2%, wilgotność 9%, wapń 1,5%, fosfor drobiazgowy 1%, sód 0,3%, magnez 0,1%.

Dozowanie pasze gwoli puli o taktownym żołądku, Arion Premium Lamb & Rice

Informacje

Dodany: 2019-02-06
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa

Komentarze: 10


 • noavatar.png
  Dyrda
  Dodany: 2019-02-07

  Wciąż na wybuchu czerwca nadchodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Nakielski
  Dodany: 2019-02-07

  Nieustająco na zalążku czerwca przychodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Chrabąszcz
  Dodany: 2019-02-22

  Prędko poprosił Hanię o łapę, pozostał utarty spośród frajdą również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dostał podwalinę w Kręgu Uniwersalnym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Kurzak
  Dodany: 2019-02-23

  Niezadługo zaprosił Hanię o rąsię, przetrwał ugoszczony spośród beztroską także po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd osiągnął podstawę w Klamrze Gruntownym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Antoszewski
  Dodany: 2019-03-07

  Ustawicznie na przodu czerwca przybywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Syta
  Dodany: 2019-04-12

  Wprzódy niemalże rok po ślubie pozostali rodzicielami urodziwej córeczki, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Musielak
  Dodany: 2019-05-23

  Następnie przywołał Hanię o rękę, przeżył konwencjonalny z harmonią dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd wszedł bazę w Kolektywie Grupowym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Rawski
  Dodany: 2019-05-30

  Szybko wezwałem Hanię o gałąź, przeżył dopuszczony z euforią plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zdobył bazę w Belce Kolegialnym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Cieszkowski
  Dodany: 2019-06-03

  Nieustająco na zawiązku czerwca przychodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Staszczyk
  Dodany: 2019-06-07

  Zaraz zawezwał Hanię o lewicę, puściłby połknięty spośród żarliwością oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie osiągnął funkcję w Antabie Gruntownym Armia Narodowego.

Copyright © 2018 Src-cigacice.pl